Prvenstvo Hrvatske 2016 (K1 – J / KL – J,S) – izvještaj

ph-opatija-kam

Opatijska sportska dvorana “Marino Cvetković” ugostila je ove subote Prvenstvo Hrvatske u disciplini K1 za juniore te u disciplini kick light za juniore i seniore.

Prijavilo se ukupno 157 boraca iz 36 klubova, a izuzetno je veliki interes bio upravo za kick light. Ukupno se na rasporedu našlo čak 118 mečeva na tri borilišta (jedan ring i dva tatamija).

Dosta pažnje privukao je finalni seniorski meč u kick lightu kategorije do 89 kilograma između Andija Vrtačića i Ante Širića, a meč je završio nokautom. Vrtačić je kružnim udarcem nogom odlično naciljao jetru Širića, koji više nakon toga nije bio u stanju nastaviti meč.

Spomenimo i kako je vrlo uvjerljiv bio Andrej Kedveš koji je postao seniorski prvak u kick lightu do 69 kilograma, a ne treba izostaviti ni nekadašnjeg WAKO svjetskog viceprvaka po K1 pravilima, Ivana Stanića, koji se okitio zlatnom medaljom u kick lightu do 94 kilograma.

KL – Juniori -57

1. PATRIK ČAUŠ, Ivanić Grad
2. NIKOLA LENARDIĆ, Mladost Varaždin
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ Bedekovčina
3. FILIP GRBIĆ, Budokai Labin

KL – Juniori -63

1. IVAN SOVEC, ZMAJ Bedekovčina
2. RAJMOND KOLAJ, OFC – Opatija
3. BRUNO BUČANOVIĆ, Hus Osijek
3. LUKA VRTAČIĆ, KBK “TROJAN ISTRA” PULA

KL – Juniori -69

1. DAVOR KAPOVIĆ, Velebit
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ENRIKO KRLUK, HBD VODICE
3. IVAN BOČINA, UNI RENT

KL – Juniori -74

1. ANTE MATKOVIC, UNI RENT
2. FILIP MATIĆ, Hus Osijek
3. KARLO ŠPANJOL, kbk “Mega centar” Rijeka
3. JOSIP LJUBIĆ, UNI RENT

KL – Juniori -79

1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. DORIAN PETROVIĆ, KVARNER
3. KARLO TOMIĆ, Dalmacija Dugi Rat
3. ROBERT GRIZELJ, Dalmacija Dugi Rat

KL – Juniori -84

1. ANTONIO RUKAVINA, Mladost Varaždin
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, Budokai Labin

KL – Juniori -89

1. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
2. JOSIP PLANINC, ŠKORPION
3. MIHOVIL ZEČEVIĆ, Dalmacija Dugi Rat
3. LUKAS JURIĆ, Budokai Rovinj

KL – Juniori -94

1. PATRIK RAPAIĆ, kbk “Mega centar” Rijeka
2. JURAJ KUKIĆ, CROATIA-Sisak
3. ZORAN KOROTAJ, Mladost Varaždin

KL – Juniori +94

1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR KARLOVAC
2. DAVID SAMARĐIĆ, Budokai Labin

KL – Juniorke -55

1. LORENA ŽUČKO, TITAN GYM
2. ANTONIA SOKOLIĆ, Mladost Varaždin
3. IRIS AFRIĆ, OFC – Opatija
3. MIA VURDELJA, OFC – Opatija

KL – Juniorke -70

1. SARA HALIMI, TITAN GYM
2. KRISTINA MIKEC, TITAN GYM

KL – Juniorke +70

1. KARMEN GALAC, Velebit
2. LUKRECIJA KEFELJA, Mladost Varaždin
3. DEBORAH NELL, kbk “Mega centar” Rijeka

KL – Seniori -63

1. IVAN SOVEC, ZMAJ Bedekovčina
2. FILIP VIDOVIĆ, LKB Zagreb
3. VILSON KUQI, kbk “Mega centar” Rijeka
3. TOMISLAV RADOŠEVIĆ, Hus Osijek

KL – Seniori -69

1. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
2. MARINO FARAGUNA, Budokai Labin
3. DRAGAN VIDAS, MINOTAUR PAZIN
3. KARLO STUBIČAN, ZMAJ Bedekovčina

KL – Seniori -74

1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. ROKO ŠARE, Velebit
3. DARIO VUGDELIJA, TITAN GYM
3. MATIJA BRKLJAČIĆ, KBK “TROJAN ISTRA” PULA

KL – Seniori -79

1. MARKO OPŠIVAĆ, Budokai Rovinj
2. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
3. MARKO DORIĆ, Alfa Team Zagreb
3. MARIJAN KINKELA, OFC – Opatija

KL – Seniori -84

1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. JOSIP VRKIĆ, Dalmacija Dugi Rat
3. DUJE SIRIC, KVARNER
3. STIPE SUSIC, PRETORIAN

KL – Seniori -89

1. ANDI VRTAČIĆ, KBK “TROJAN ISTRA” PULA
2. ANTO ŠIRIĆ, Sveti Duh
3. IVAN ŠUĆUR, PAUCI
3. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT

KL – Seniori -94

1. IVAN STANIĆ, OFC – Opatija
2. ZORAN MILOŠ, PAUCI
3. IVO HARAMBAŠIĆ, Hus Osijek
3. EUGEN LALJAK, ARMUS

KL – Seniori +94

1. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
2. SEAN ŠTURBEJ, PREDATOR PAZIN
3. TOMISLAV TOMLJENOVIĆ, OFC – Opatija
3. DENIS IVOŠ, Hus Osijek

 

KL – Seniorke -55

1. ANAMARIJA SUHINA, TITAN GYM
2. ANTONELA HREN, ZMAJ Bedekovčina
3. KRISTINA SOKOLIĆ, Mladost Varaždin

KL – Seniorke -60

1. DIANA FRANKE, ZMAJ Bedekovčina
2. KATA ŠARE, Velebit
3. JASENKA RIBARIĆ, Alfa Team Zagreb

KL – Seniorke -65

1. KRISTINA MIJAT, HBD VODICE
2. ŽELJANA IVANIŠEVIĆ, TIGAR KARLOVAC

KL – Seniorke -70

1. MAJA BRITVIĆ, KBK “TROJAN ISTRA” PULA
2. BLANKA RAKIDŽIJA, PAUCI
3. SAMANTHA KRIZMANIĆ, OFC – Opatija

KL – Seniorke +70

1. EMI MLAKAR, Mladost Varaždin
2. IVANKA RIBIČIĆ, PAUCI

K-1 – Juniori -57

1. KRISTIAN KOLAJ, OFC – Opatija
2. MARO ANIĆ, king
3. ANTONIO ERDELJAC, king

K-1 – Juniori -60

1. DINO SUDIĆ, Dalmacija Dugi Rat
2. DENI BUKOVČAN, LKB Zagreb

K-1 – Juniori -63,5

1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL
2. JURICA ŠKARICA, king
3. ERDAL ŠEHALJI, KBK “TROJAN ISTRA” PULA

K-1 – Juniori -67

1. TOMISLAV CERIĆ, SPARTAN GYM
2. LUKA CERIĆ, SPARTAN GYM
3. ANTONIO JURČIĆ, Sveti Duh
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, Ivanić Grad

K-1 – Juniori -71

1. JOZO STUPALO, MORNAR
2. GORAN SLISKOVIC, king
3. DOMINIK MATIC, king
3. LUKA ČAĆIĆ, king

K-1 – Juniori -75

1. KRISTIJAN NEVISTIĆ, LKB Zagreb
2. ANTON LJUCOVIĆ, Ivanić Grad
3. DAVID LAGINJA, OFC – Opatija

K-1 – Juniori -81

1. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL
2. IVAN PROJIC, king
3. ANDREJ JURINEC, ARMUS
3. MIHAEL LACKOVIĆ, Sveti Duh

K-1 – Juniori -86

1. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
2. JOSIP PLANINC, ŠKORPION

K-1 – Juniori -91

1. KARLO PETANI, PRETORIAN
2. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL

K-1 – Juniori +91

1. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
2. TOMISLAV ERCEG, AMENO

 

K-1 – Juniorke -56

1. DORA BRZOVIĆ, Hus Osijek
2. LARA MATOŠEVIĆ, Hus Osijek

K-1 – Juniorke -65

1. DEA PREDRIJEVAC, Sveti Duh
2. DORIS PEDIŠIĆ, PIT BULL
3. LARA PAVIĆ, PIT BULL

K-1 – Juniorke +70

1. HELA ČUŽIĆ, SV. KRŠEVAN
2. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL
3. MAGDALENA STANIČIĆ, SPORT LIFE-RAB

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>